کاپیتان تعمیر مدرسه پیانو انگلیس

کاپیتان: تعمیر مدرسه پیانو انگلیس تعمیرکار موزه انگلیس

گت بلاگز اخبار حوادث متهم را شناسایی کنید ، بیهوش کردن طعمه‌ها شگرد مرد اخاذ

.رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی از دستگیری سارق سابقه‌داری که با شیوه بیهوشی اقدام به دزدی ماشین وسپس اخاذی ازمالباختگان کرده بود، خبر داد و گفت: مالباختگان جهت شنا

متهم را شناسایی کنید ، بیهوش کردن طعمه‌ها شگرد مرد اخاذ

بیهوش کردن طعمه ها شگرد مرد اخاذ/متهم را شناسایی کنید

عبارات مهم : ماشین

.رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی از دستگیری سارق سابقه داری که با شیوه بیهوشی اقدام به دزدی ماشین وسپس اخاذی ازمالباختگان کرده بود، خبر داد و گفت: مالباختگان جهت شناسایی متهم مراجعه کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، ۲۲ فروردین ماه امسال راننده یک دستگاه ماشین نیسان با مراجعه به کلانتری ۱۲۱ سلیمانیه به مأموران اعلام کرد که خودروی اش به وسیله فردی که به بهانه جابجایی اسباب و اثاثیه منزل اقدام به کرایه نیسان او کرده بود، به شیوه بیهوشی دزدی شده است است.

متهم را شناسایی کنید ، بیهوش کردن طعمه‌ها شگرد مرد اخاذ

با تشکیل پرونده مقدماتی با عنوان دزدی ماشین به شیوه بیهوشی و به دستور بازپرس شعبه پنجم دادسرای ناحیه ۳۴ تهران، پرونده جهت پیگیری در اختیار پایگاه ششم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرار گرفت.

.رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی از دستگیری سارق سابقه‌داری که با شیوه بیهوشی اقدام به دزدی ماشین وسپس اخاذی ازمالباختگان کرده بود، خبر داد و گفت: مالباختگان جهت شنا

صاحب نیسان بعد از حضور در پایگاه ششم آگاهی در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: مردی حدودا ۵۰ ساله به بنده مراجعه و از من خواست تا از مقصد میدان مقداد مقادیری اسباب و اثاثیه را به شهر بابل در شمال کشور جابجا کنم و به این بهانه اقدام به کرایه دربست ماشین کرد. حدودا ظهر بود که از پایتخت کشور عزیزمان ایران به سمت شمال حرکت کرده بودیم که این شخص به بهانه خوردن نهار از من خواست تا در بین راه توقف کنم و به این بهانه اقدام به گرفتن غذا جهت بنده و خودش کرد. هنوز چند قاشق زیاد از غذا نخورده بودم که ناگهان سردرد و سرگیجه شدیدی احساس کردم ولی قادر به انجام هیچ کاری نبودم؛ فقط در همان اوضاع و قبل از بیهوش شدن کامل متوجه دزدی نیسان خود به وسیله این شخص شدم و بعد از آن بیهوش شدم تا اینکه بعد از چند روز در بیمارستان به هوش آمدم.

مالباخته در خصوص پرداخت پول به سارق ماشین نیز گفت: هنوز در بیمارستان بودم که سارق با تلفن همراهم تماس گرفت و گفت که اگر می خواهم ماشین خودم را باز بعد بگیرم، باید مبلغ مورد درخواست اش را به حسابی که او می گوید واریز کنم تا ماشین را سالم تحویل بگیرم؛ با این تصور مبلغ یک میلیون تومان به یک حساب واریز کردم و بعد از آن سارق محل پارک نیسان را در محدوده جنوب شرق پایتخت کشور عزیزمان ایران به من اعلام کرد و به تصور اینکه ماشین سالم هست، به محل پارک ماشین رفتم ولی بر خلاف وعده سارق مشاهده کردم که تمامی اموال باارزش داخل ماشین از جمله ضبط، باند و حتی رینگ و سپرهای ماشین تماما دزدی شده است است.

کارآگاهان پایگاه ششم آگاهی با بهره گیری از اطلاعات به دست آمده از مالباخته و انجام کارها پلیسی موفق به شناسایی سارق بنام محمدعلی. چ متولد ۱۳۳۸ شدند.

متهم را شناسایی کنید ، بیهوش کردن طعمه‌ها شگرد مرد اخاذ

بررسی سوابق محمدعلی حکایت از آن داشت که وی چند سال پیش از این نیز در سال ۱۳۹۳ دقیقا به همین شیوه و شگرد، در شهرهای شمالی کشور اقدام به دزدی ماشین کرده که در آن پرونده نیز دستگیر و روانه زندان شده است و به تازگی در اواسط سال ۱۳۹۵ از زندان آزاد شده است است.

در ادامه و با شناسایی خانواده محمدعلی. چ و در تحقیقات از آنها، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که خانواده محمدعلی بواسطه کارها مجرمانه اش با وی قطع ارتباط کرده و در حال حاضر او بلامکان است و هیچکدام از اعضای خانواده اش از او اطلاعی ندارند.

.رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی از دستگیری سارق سابقه‌داری که با شیوه بیهوشی اقدام به دزدی ماشین وسپس اخاذی ازمالباختگان کرده بود، خبر داد و گفت: مالباختگان جهت شنا

کارآگاهان پایگاه ششم آگاهی در ادامه پیگیری به پرونده و در بررسی وقوعات مشابه موفق به شناسایی تعداد دیگری از رانندگانی شدند که دقیقا به همین شیوه و شگرد مورد دزدی خودروهای وانت و شخصی خود قرار گرفته بودند و سارق بعد از دزدی و اخاذی کردن اقدام به بازپس دادن خودروهای مسروقه به صاحبان آنها البته بعد از دزدی لوازم داخل خودروها کرده بود.

در شرایطی که محمدعلی به صورت بلامکان در سطح شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران تردد و زندگی می کرد و و هیچگونه نشانی مشخصی از او وجود نداشت، کارآگاهان پایگاه ششم آگاهی با جمع بندی اطلاعات به دست آمده از پرونده وقوع دزدی های مشابه و اطمینان از دزدی تمامی خودروها به وسیله محمدعلی. چ (پس از شناسایی تصویر متهم از سوی مالباختگان)، با انجام کارها پلیسی موفق به شناسایی محل تردد احتمالی وی در محدوده خیابان مولوی شدند و آخر در مورخه ۱۶ اردیبهشت ماه امسال، موفق به دستگیری وی در خیابان مولوی و کشف یک دستگاه ماشین نیسان مسروقه به همین شیوه و شگرد از او شدند.

متهم را شناسایی کنید ، بیهوش کردن طعمه‌ها شگرد مرد اخاذ

محمدعلی. چ که بعد از مواجه حضوری با مالباختگان چاره ای جز اعتراف و بیان حقیقت نداشت صراحتا به دزدی های متعدد ماشین به شیوه بیهوشی در مناطق متفاوت پیروزی، جوانمرد، اسلامشهر، شمال کشور، جاجرود و پاکدشت و همچنین اخاذی کردن از مالباختگان اعتراف کرد.

سرهنگ کارآگاه رضا امیدی، مدیر پایگاه ششم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ با اعلام این خبر به خبرنگار مهرگفت: در ادامه پیگیری به پرونده و به منظور شناسایی سایر شکات و مالباختگان احتمالی، بازپرس دستور انتشار خبر و تصویر متهم صرفا با داشتن یک خط باریک بر روی چشمان متهم را صادر کرده است.

وی از کلیه شکات و مالباختگانی که بدهید شیوه و شگرد مورد دزدی ماشین و اخاذی قرار گرفتند خواست تا جهت شناسایی دقیق متهم و پیگیری شکایات خود به نشانی پایگاه ششم پلیس آگاهی در خیابان نبرد شمالی – میدان نبرد – انتهای خیابان شهید بیدی مراجعه کنند.

واژه های کلیدی: ماشین | نیسان | پرونده | شناسایی | پلیس آگاهی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs