کاپیتان تعمیر مدرسه پیانو انگلیس

کاپیتان: تعمیر مدرسه پیانو انگلیس تعمیرکار موزه انگلیس

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی قالیباف تاب شکست دوباره را ندارد ، لیست نهایی اصلاح‌طلبان نیمه دوم اردیبهشت مشخص می‌شود

سخنگوی ستاد انتخاباتی حزب اتحاد ملت گفت:در صحبت‌های رئیسی هیچ اثر و خطی از برنامه عملیاتی و جامعی که بتواند جهت پرسشها ارائه کند دیده نشد.

قالیباف تاب شکست دوباره را ندارد ، لیست نهایی اصلاح‌طلبان نیمه دوم اردیبهشت مشخص می‌شود

لیست نهایی اصلاح طلبان نیمه دوم اردیبهشت مشخص می شود/قالیباف تاب شکست دوباره را ندارد

عبارات مهم : برنامه

سخنگوی ستاد انتخاباتی حزب اتحاد ملت گفت:در صحبت های رئیسی هیچ اثر و خطی از برنامه عملیاتی و جامعی که بتواند جهت پرسشها ارائه کند دیده نشد.

آذر منصوری در گفت وگو با ایلنا راجع به تصمیم شورای عالی سیاستگذاری جهت ارائه لیست انتخاباتی اصلاح طلبان، گفت: براساس فرم های پر شده است و شاخص هایی که تعیین شده است است تصمیم گیری می شود و نامزدها در حال بررسی هستند که تا نیمه دوم اردیبهشت لیست اصلاح طلبان مشخص می شود.

قالیباف تاب شکست دوباره را ندارد ، لیست نهایی اصلاح‌طلبان نیمه دوم اردیبهشت مشخص می‌شود

برنامه ای پشت صبحت های رئیسی جهت حل پرسشها وجود ندارد

او در رابطه با بیانات ابراهیم رئیسی در تبلیغات انتخاباتی اظهار داشت: آنچه که قابل توجه است این است که هیچ برنامه ای پشت صحبت های آقای رئیسی جهت حل مشکلاتی که وجود دارد، نیست و آقای روحانی به عالی ترین شکل توانسته است طی این چهار سال کشور را در مسیری قرار دهد که امیدواری جهت حل پرسشها ایجاد کند.

سخنگوی ستاد انتخاباتی حزب اتحاد ملت گفت:در صحبت‌های رئیسی هیچ اثر و خطی از برنامه عملیاتی و جامعی که بتواند جهت پرسشها ارائه کند دیده نشد.

برنامه های کاندیداها باید متقضی بر وقت ها و ظرفیت ها باشد

این فعال سیاسی اصلاح طلب با بیان اینکه در صحبت های رییسی هیچ اثر و خطی از برنامه عملیاتی و جامعی که بتواند جهت پرسشها ارائه کند دیده نشده هست، اظهار داشت: مسئله اشتغال و فقر وجود دارد و پرسشها زیادی در سیاست داخلی داریم ولی آنچه که باید به آن توجه شود، برنامه کاندیداها است که این برنامه باید مقتضی بر توانمندی ها، وقت و ظرفیت ها باشد.

شعار حل پرسشها در یکسال شبیه به شعارهای مدیر دولت قبل است

قالیباف تاب شکست دوباره را ندارد ، لیست نهایی اصلاح‌طلبان نیمه دوم اردیبهشت مشخص می‌شود

منصوری تاکید کرد: اینکه شعار دهیم یک ساله می توانیم پرسشها فقر و بیکاری را برطرف کنیم شبیه شعارهای مدیر دولت نهم و دهم است که نتیجه آن در طی آن هشت سال مشاهده شد.

بعید است اصولگرایان به اجماع برسند

سخنگوی ستاد انتخاباتی حزب اتحاد ملت گفت:در صحبت‌های رئیسی هیچ اثر و خطی از برنامه عملیاتی و جامعی که بتواند جهت پرسشها ارائه کند دیده نشد.

عضو شورای مرکزی جمعیت زنان مسلمان نواندیش با اشاره به اینکه بعید است اصولگرایان در نهایت بتوانند روی یک نامزد به اجماع برسند، تصریح کرد: این تعداد کاندیدای اصولگرایان تا آخر انتخابات همچنان در صحنه خواهند ماند و با توجه به تلاش هایی که قبل از تبلیغات انتخاباتی جهت رسیدن به اجماع انجام دادند بسیار بعید به نظر می رسد که بتوانند موفق شوند.

اختلاف نظر جدی در بین سه نامزد اصولگرا وجود دارد

قالیباف تاب شکست دوباره را ندارد ، لیست نهایی اصلاح‌طلبان نیمه دوم اردیبهشت مشخص می‌شود

منصوری افزود: به طور طبیعی شاید نامزدهای اصولگرا در بعضی پرسشها اشتراک نظرهایی داشته باشند ولی اختلاف نظر جدی در بین سه نامزد اصولگرا وجود دارد که رسیدن به اجماع را غیر ممکن می کند.

نباید روحانی و جهانگیری را جدا از هم ببینیم

او در ادامه درخصوص نخستین مناظره نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری خاطرنشان کرد: حسن روحانی و اسحاق جهانگیری در انتخابات ریاست جمهوری باهم هستند و در مناظره نیز تقسیم کار کرده بودند.: اشتباه است این دو را جدا از هم ببینیم.

جهانگیری نسبت به عملکرد دولت نیر اشراف کامل دارد

این عضو شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان ادامه داد: روحانی با حضور جهانگیری بخش دفاع از عملکردها را به او واگذار کرده است و خود زیاد با نگاه به آینده سخن می گوید. جهانگیری معاون اول مدیر جمهور است و دست راست او در این چهار سال بوده و نسبت به عملکرد دولت نیر اشراف کامل دارد.

جهانگیری در عالی ترین موقعیت به نفع روحانی کنار خواهد رفت

منصوری با بیان اینکه من از کسانی بودم که مخالف کاندیدای پوششی بودم آیا که این عنوان زیاد با استدلال رد صلاحیت روحانی مطرح می شد، ابراز داشت: نگرانی ای که وجود داشت این بود که چه کسی قرار است در این موقعیت قرار گیرد ولی طبیعتا هنگامی که معاون اول رییس جمهور مستقر در این جایگاه قرار می گیرد و عنوان ردصلاحیت کاملا منتفی شده است هست، عنوان می تواند یک وقت باشد جهت برد کامل روحانی در انتخابات. علی القاعده جهانگیری در عالی ترین موفعیت به نفع روحانی کنار خواهد رفت.

عملکرد دولت در عرصه فرهنگی و زنان موفق بوده است

او با اشاره به مناظره نخست نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری بیان کرد: این مناظره اول بود با عنوان فرهنگی اجتماعی که متاسفانه سوالات مجری به گونه ای مطرح شد که پرسشها مهم بخصوص فرهنگی و زنان از مناظره از بین بردن شد. عملکرد دولت در این دو حوزه موفق بوده است ولی مناظره زیاد سمت و سوی اقتصادی گرفت و موجب شد اصل عنوان مناظره به حاشیه کشانده شود.

این عضو ارشد حزب اتحاد ملت کشور عزیزمان ایران اضافه کرد: به نظرم در مناظره های بعدی اگر مجری اینگونه عمل کرد به او تذکر دهند تا اصل قضیه به حاشیه کشانده نشود.

صدای دولت در مناظره براق تر، منطقی تر و مستدل تر بود

این فعال سیاسی اصلاح طلب با بیان اینکه صدای دولت را من در این مناظره براق تر و منطقی تر و مستدل تر دیدم، عنوان کرد: توصیه ای که می شود در خصوص این مناظره گفت این است که فضای کشور بسیار انتخاباتی تر شد و اگر بر همکاری زیاد مرددها اثر بگذارد این فضا به نفع جریان دولت خواهد بود.

درصدد ایجاد شکاف در میان اصلاح طلبان جهت حمایت از روحانی هستند

منصوری با بیان اینکه خط کنار رفتن روحانی به نفع جهانگیری همان خطی است که از ابتدا عده ای با عنوان رد صلاحیت روحانی مطرح می کردند، یادآور شد: قطعا نشانه طرح این پرسشها ایجاد شکاف و دو دستگی بین جریان منسجم اصلاحات در حمایت از روحانی هست. ما باید مراقب باشیم که در دام گردانندگان این خط نیفتیم و افکار عمومی را دچار سردرگمی و ابهام نکنیم.

او در رابطه با حملات قالیباف نسبت به دولت یازدهم گفت: قالیباف ١٢ سال یعنی از شهریور ٨٤ شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران بوده هست. زمین و آسمان پایتخت کشور عزیزمان ایران را فروخته یا پیش فروش کرده اند. بالغ بر ٢٠٠٠ هکتار زمین های باز پایتخت کشور عزیزمان ایران را واگذار کرده اند و شواهد واگذاری آن به افراد و گروه های خاص نیز موجود است.

قالیباف نمی تواند ژست دفاع از محرومان را بگیرد

منصوری با بیان اینکه چنین فردی نمی تواند ژست دفاع از محرومان را بگیرد، اظهار داشت: قالیباف باید در این مناظره ها پاسخگوی عملکرد خود در دوره حکومت دوازده ساله اش بر شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران باشد ولی توصیه جالب این بود که به رغم تخلف گسترده و عیان در دولت گذشته و ناکارآمدی آن دولت در همه زمینه ها، آقای قالیباف مدیر دولت گذشته را الگویی موفق جهت خدمت به محرومان می داند که به نظرم این غیر از عوام فریبی و متوسل شدن به پوپولیسمی خطرناک علت دیگری نمی تواند داشته باشد.

قالیباف بازنده مهم اخلاق در مناظره روز جمعه بود

او با بیان اینکه نشانه مهم قالیباف پیروزی در انتخابات است و باید به این توصیه توجه کندکه جهت رسیدن به این نشانه استفاده از هر وسیله ای مجاز نیست، تصریح کرد: قالیباف بازنده مهم اخلاق در مناطره روز جمعه بود؛ کسی که در دو دوره قبل شکست خورده و به نظر می آید دیگر تاب شکست ندارد و آمده است که به هر قیمتی که شده است پیروز میدان انتخابات باشد.

قالیباف می خواهد خود را کاندیدای مهم اصولگرایان نشان دهد

این فعال سیاسی اصلاح طلب تاکید کرد: دروغ و تهمت و فرافکنی و عوام فریبی قطعا در این مسیر جواب نخواهد داد. از طرف دیگر قالیباف جهت طیف هواداران خود نیز درصدد اثبات این توصیه است که کاندیدای مهم و ارجح جریان اصولگرایی اوست و همه باید حول او به وحدت برسند.

منصوری با بیان اینکه باید منتظر مناظره های بعدی بود خطرنشان کرد: این مناظره در توزیع آرا نسبت به قبل از مناظره خیلی نقشی نداشت و من فکر می کنم مناظره های بعدی بخصوص مناطره آخر بسیار تعیین کننده خواهد بود.

رییسی در مناظره روز جمعه از همه کاندیداها ضعیف تر بود

او راجع به عملکرد ابراهیم رییسی هم ابراز داشت: رئیسی نه پیشینه قابل دفاعی در ارتباط با شعارهایی که مطرح می کند، دارد و نه برنامه ای جهت ارائه. او سخنور خوبی هم نیست. به نظرم در مناظره روز جمعه، آقای رییسی از همه کاندیداها ضعیفتر جلوه کرد.

واژه های کلیدی: برنامه | قالیباف | انتخابات | جهانگیری | اصلاح طلب | حسن روحانی | اصلاح طلبان | ستاد انتخابات | انتخابات ریاست جمهوری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs