کاپیتان تعمیر مدرسه پیانو انگلیس

کاپیتان: تعمیر مدرسه پیانو انگلیس تعمیرکار موزه انگلیس

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (447)

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (447)

چهره ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … (447)

عبارات مهم : ایران

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزینش کرده اند و با داشتن صفحه در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

شروع میکنیم با این سلفی آریایی طورِ علی زند وکیلی، آن یگانه آوازخوان شیرازی، که با صدای گرمش کرده همه را راضی، کنسرتش شده است شلوغ تر از شهر بازی، جان بخش تلفیقی* ست این مرد شیرازی.

* سبک موسیقی تلفیقی

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (447)

سلفی صبحگاهی و سرشار از رضایت الناز حبیبی، بازیگر بیبی فیس سینما و تلویزیون. با دیدن شعشعه و هاله نور دور و بر الناز در عکس، دلمان جهت یک نفر حسابی تنگ شد. از هنگامی که رفته نان ما طنز نویس ها را آجر کرده هست. چند وقت پیش یکی دو هفته باز آمد و تکانی به بساطمان داد ولی دوباره رفت و ما ماندیم شکستن گوشه نانمان.

زهره فکور صبور فعالیت در صفحه اینستاگرامش را باز شروع کرد.

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

سلام حاج خانم. سه تا میخواستم. دو رو خشخاشی.

یک خسته نباشید خاص داریم جهت فرزند های پابرهنه ی فوتبال کشورمان که در جام جهانی فوتبال ساحلی فوق العاده درخشیدند و خود را به جمع چهار تیم رساندند ، ولی جهت فینالیست شدن شانس با آن ها یار نبود. خدا قوت همگی، علی الخصوص پیمان حسینی که اعجوبه دروازه بانی فوتبال ساحلی دنیاست.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (447)

با دیدن این تصویر نه میگوییم خسته ای و نه میگوییم که پیر شدی. تنها چیزی که به دیدن دکمه ها و زنجیرت میگوییم این است “جلف شدی”.

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

راهنما میزنی که شما هم بروی تو خط ویژه؟! بعد از اینکه جهت وارد شدنت به خط خاص به شما راه نمیدهند ناراحتی و پست انتقادی میگذاری؟! آفرین واقعا!

آیدین خان آغداشلو، نقاشیِ زنده کشور عزیزمان ایران زمین، در پرسپولیس.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (447)

جشن تولد 12 سالگی حسن شکوهی در کنار همسر عزیزش.

ملیکا زارعی در حرم مطهر امام رضا (ع). ملیکا جان یک لحظه فکر کردم داری رپ میخوانی که خدا را شکر اشتباه میکردم.

چهارشنبه، 20 اردیبهشت، ساعت 10:30 صبح، نهنگ عنبر 2 در پردیس کوروش نخستین اکران عمومی خود را برگزار خواهد کرد. آقا رضا عطاران هم اگر خواب نمانَد در مراسم حضور خواهد داشت. بروید و بخندید.

وقتی ویس فرستاده و میری جای خلوت که بقیه نشنون.

حدیثه تهرانی از این زاویه چقدر شبیه لیلا بلوکات است.

سعید مدرس با تصویری بی ربط و برهوت از اردیبهشت گفت.

سجاد جان مراقب باش خیلی وابسته اش نشوی و بدون وابستگی دوستش بدار. وابستگی هر لحظه نابود کننده بوده و هست. (مریض بعدی لطفا)

بهشاد مختاری در یک پروژه با نیوشا ضیغمی همکار شده است و از آن روز به بعد صفحه ی بهشاد به صفحه ی دوم نیوشا تبدیل شده است است! روزی نیست که با وی سلفی نگیرد! یک کم جنبه داشته باش عزیز دل!

یامان بیر تاس!

هستی مهدوی، حمید گودرزی و لیلی رشیدی در ستاد حامیان دکتر روحانی. هر چقدر لیلی جهت دکتر رای جمع کرد، آن یکی دو عزیز پخشش کردند!

سلفی هایی جانسوز که جز افسوس و بغض چیزی به همراه ندارند. جهت امید و ایمان عزیز آرزوی صبر داریم.

تصویر زیبای کوروش سلیمانی و دختر فسقلی اش در جستجوی اِلی زن که ده سال است تکلیفش هنوز مشخص نشده. از دست این اصغر فرهادی که کلا دوست دارد ملت را معطل خود کند!

زن های هنرمند در مینی بوس در حال رفتن به هتل خود در شیراز هستند.سفری که بمناسبت اجرای نمایششان در شیراز انجام گرفته هست. ممنون از آشا محرابی که نام عزیزان را در کپشن آورده و زحمت ما را کم کرده است.

مجید جان حیف این همه خلاقیت و نبوغ نیست که در اینستا هدر میدهی؟ شما باید وارد تناوب صنعت و تکنولوژی کشور بشوی.

دیروز جشنی به مناسبت روز جهانی بازیگر در منزل تئاتر پایتخت کشور عزیزمان ایران برگزار شده است بود که تعدادی از چهر ه ها در آن حضور داشتند، مثل همین شبنم مقدمی و همسر عزیزش.

سلفی محمد نادری در کنار سروش صحت و آرزوی بزرگ گرشاسبی در پشت صحنه کنسرت گروه چارتار. سبیلتان از منظر متد های روشنفکری خوب و قابل قبول هست، میتوانید وارد سالن شوید.

احمدرضا عابدزاده اینگونه جهت پسرش امیر در لیگ پرتغال آرزوی سلامتی کرد.
پ.ن: امیر در لیست 18 نفره تیم هم نبود :))

ببینید چگونه با بی وجدانی تصویر بی این قشنگی از محیط زیست سر سبز را خراب میکنند!

سوشا مکانی حرفه فوتبال را کنار گذاشته است و قرار است من بعد در سیرک خلیل عقاب فعالیت کند. سوشا به جز پوشش تخم مرغی اش، روی دماغش هم یک خط سفید کشیده تا تمامی فاکتور های چندش بودن را داشته باشد.

محسن کیایی، نسیم ادبی و پژمان جمشیدی جهت اجرای نمایش “پپرونی جهت شهردار”… ببخشید، “پپرونی جهت دیکتاتور” به بجنورد رفته اند. شما هم مثل من هر لحظه بجنورد و بروجرد و بیرجند و بروجن را با هم قاطی میکنید؟!

آناهیتا دُری در انجام حرکات موزون مصری در زیر باران.

علیرضا جعفری، مشغول فروختن دلار در سبزه میدانِ گلوبندک.

مبارک ها باشد بهزاد خان.

روز دوم آموزشی عماد طالبزاده. گویا اتفاقات این دو روز جهت عماد خوشایند بوده که اینچنین لبخند رضایت بر لب دارد.

تیارا زن قرتی، هر روز با نمک تر و دوست داشتنی تر از دیروز. خداوند همه کودکان نازنین را از بیماری و بلا حفظ کند.

حدیث زن فولادوند از قاب دوربین ساقی بلیغ در حاشیه مراسم خوش حالی روز بازیگر.

آنقدر تصویر از کابین خلبان دیده ام، به دکمه ها و دنده منده ها از رضا رشیدپور مسلط ترم. ممنون از سامان احتشامی و استاد محمد رحمانیان.

یک پیشنهاد دارم جهت شرکت های هواپیمایی. هنگامی که میبینند که یک صورت معروف بلیط خریده، جای او را دوباره به یک نفر دیگر بفروشند، چون آن عزیز کل راه را ور دل خلبان خواهد بود و صندلی اش خالی است.

منیژه حکمت و پوریای بی سبیل در پشت صحنه فیلم “جاده قدیم”، بروزترین درد و دل منیژه حکمت در سینمای ایران.

و کیلوهایی که باز میگردند…

متین ستوده و جعفر دهقان در نمایی از سریال “سر دلبران” ساخته محمدحسین لطفی که جهت ماه مبارک رمضان در حال آماده شدن است.

بانو ثریا قاسمی در مراسم روز بازیگر. دیروز همین مانتو را رضا یزدانی نپوشیده بود؟!

سلفی خندان فاطمه گودرزی و پسرش در حال گشت و گذار در هوای بهاری.

اندیشه فولادوند در جشنواره فیلم کردستان در اربیل عراق. اینکه آیا رفته و به نمایندگی از کدام فیلم رفته، هیچ خبری در رسانه ها نیست.

پانی پناهی ها جایزه عالی ترین بازیگر از مراسم خوش حالی روز بازیگر را از آن خود کرد و هانیه توسلی را اینگونه به تبریک و تحسین وا داشت.

با این سلفیِ رها از ماهایا پطروسیان در حال تماشای یک نمایش، مطلب امروز را هم به آخر میبریم. ممنون از همراهی ارزشمندتان.

اخبار فرهنگی – برترین ها – امیررضا شاهین نیا

واژه های کلیدی: ایران | تصویر | تلگرام | بازیگر | تصویری | فوتبال | آرزوی سلامتی | سینمای ایران

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (447)

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (447)

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs