کاپیتان تعمیر مدرسه پیانو انگلیس

کاپیتان: تعمیر مدرسه پیانو انگلیس تعمیرکار موزه انگلیس

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات تماشاگران بدون بلیت به ورزشگاه آزادی نیایند / تاج

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: هیچ تماشاگری بدون بلیت نمی‌تواند بازی کشور عزیزمان ایران و ازبکستان را تماشا کند.

تماشاگران بدون بلیت به ورزشگاه آزادی نیایند / تاج

تاج: تماشاگران بدون بلیت به ورزشگاه آزادی نیایند

عبارات مهم : ایران

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: هیچ تماشاگری بدون بلیت نمی تواند بازی کشور عزیزمان ایران و ازبکستان را تماشا کند.

به گزارش مهر، مهدی تاج مدیر فدراسیون فوتبال در حاشیه تمرین تیم ملی گفت: ابتدا حملات تروریستی ناجوانمردانه به مردم عزیزمان را محکوم کرده و به بازماندگان آنها تسلیت می گوییم. کی روش هم در نخستین صحبت اش این اتفاق را محکوم کرد و عرض تسلیت داشت.

تماشاگران بدون بلیت به ورزشگاه آزادی نیایند / تاج

وی افزود: روز شنبه با بازیکنان جلسه ای خواهیم داشت و با آنها افطاری خواهیم خورد و هم در رابطه با مسابقه با ازبکستان صحبت کرده و همه آماده می شویم. باتوجه به ارزیابی ها وشرایطی که وجود دارد، اوضاع تیم ملی بسیار خوب است.

تاج اظهار داشت: دو مسابقه خواهیم داشت برابر ژاپن و عراق که جهت این دو مسابقه از هم اکنون دورکاری داشتیم. با مسئولان AFC در ارتباط بودیم و آنها چند پرسش از ما داشتند و ما چند پرسش از آنها کردیم و ان شاءالله جهت بازی با ازبکستان مشکلی پیش نیاید، البته آقای وزیر هم به ما کمک کرد و توصیه هایی داشت.

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: هیچ تماشاگری بدون بلیت نمی‌تواند بازی کشور عزیزمان ایران و ازبکستان را تماشا کند.

تاج ادامه داد: بدون بلیت هیچ کس را به ورزشگاه راه نمی دهیم و هواداران باید با کد ملی و ارائه بعضی اطلاعات به ورزشگاه بروند. ان شاءالله یک ورزشگاه پر از تماشاگر را در این دیدار داشته باشیم. ضمن اینکه بلیت فروشی الکترونیکی شروع شده است و فکر می کنم تا شنبه ظرفیت پر شود. در این زمینه محدودیت هایی هم داریم و بازهم از هواداران می خواهم اگر بلیت ندارند، نیایند ضمن اینکه جایی هم جهت تماشای بازی در بیرون ورزشگاه آینده نگری نشده است.

وی در مورد اینکه عنوان ایجاد گیت های امنیتی در ورزشگاه به کجا انجامید، گفت: نیروی انتظامی گیت هایی را آینده نگری کرده و باید این عنوان رعایت شود ولی اگر کسی بلیت داشته باشد و به ورزشگاه بیاید مشکلی نخواهیم داشت.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد آخرین اوضاع تیم های ملی جوانان و امید و اوضاع سرمربی این تیم ها گفت: تیم ملی جوانان بعد از جام جهانی تیم ملی امید می شود، ولی معنای این حرف این نیست که مربی این تیم هم مربی فعلی باشد. ولی اگر کمیته فنی همین سرمربی را تشخیص داد ایشان سرمربی تیم امید خواهد شد، ضمن اینکه تیم ملی نوجوانان نیز بعد از جام جهانی به رده سنی جوانان می روم آن هم با همین سرمربی یا فرد دیگر که بعداً مشخص می شود. بنابراین فقط سرمربی تیم ملی نوجوانان می ماند که آن هم به زودی گزینش می شود.

تماشاگران بدون بلیت به ورزشگاه آزادی نیایند / تاج

تاج گفت: با کی روش در مورد تیم های پایه جلساتی داشتیم و بر همین اساس کادر مان را می چینیم، البته یک مربی خارجی به کادر فنی امیدها اضافه خواهد شد.

وی در مورد اینکه آیا بعد از دیدار با ازبکستان مراسم خوش حالی افزایش در ورزشگاه آزادی برگزار می شود، اظهار داشت: برنامه خاصی در ورزشگاه آزادی نداریم و آینده نگری مراسم خوش حالی را نکرده ایم ولی مردم مختارند و می توانند مراسم خوش حالی بگیرند و ما هم در مراسم خوش حالی آنها شرکت می کنیم ضمن اینکه تلویزیون در آن شب خاص برنامه ای خواهد داشت که احتمالاً بعد از افزایش به آنجا خواهیم رفت.

رئیس فدراسیون فوتبال در آخر در مورد تقدیر فدراسیون فوتبال در شب افزایش جام جهانی از رؤسای قبلی فدراسیون فوتبال گفت: به پاس زحماتی که آنها کشیده اند از همه ارزش دعوت کرده ایم تا از رؤسای قبلی تقدیر کنیم. البته یکی، دو نفر کشور عزیزمان ایران نیستند ولی حتماً زحمات آنها بوده که کشور عزیزمان ایران جهت نخستین بار است که جهت دومین بار پیاپی به جام جهانی افزایش می کند و اینکه با عنوان دومین تیم بعد از برزیل به جام جهانی می رویم نشان دهنده زحمات این عزیزان است.

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: هیچ تماشاگری بدون بلیت نمی‌تواند بازی کشور عزیزمان ایران و ازبکستان را تماشا کند.

گفتنی هست، مهدی تاج مدیر فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران سی دقیقه قبل از شروع رسمی تمرین تیم ملی فوتبال یعنی در ساعت ۱۸.۳۰ در ورزشگاه آزادی حضور یافت.

تمرین تیم ملی کشور عزیزمان ایران و ازبکستان پیش از رویارویی این دو تیم قرار است از ساعت نوزده در استادیوم آزادی شروع شود.

تماشاگران بدون بلیت به ورزشگاه آزادی نیایند / تاج

واژه های کلیدی: ایران | سرمربی | فوتبال | ورزشگاه | ازبکستان | جام جهانی | سرمربی تیم | سرمربی تیم ملی | استادیوم آزادی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs