کاپیتان تعمیر مدرسه پیانو انگلیس

کاپیتان: تعمیر مدرسه پیانو انگلیس تعمیرکار موزه انگلیس

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات تصویر العمل پرسپولیس به ادعای بیرانوند و احتمال حضور رضاییان در استقلال

عضو هیات مدیره کلوب پرسپولیس به ادعای دروازه‌بان این تیم مبنی بر داشتن پیشنهاد خارجی تصویر العمل نشان داد و راجع به احتمال حضور رامین رضاییان در استقلال توضیح د

تصویر العمل پرسپولیس به ادعای بیرانوند و احتمال حضور رضاییان در استقلال

تصویر العمل پرسپولیس به ادعای بیرانوند و احتمال حضور رضاییان در استقلال

عبارات مهم : بازیکن

عضو هیات مدیره کلوب پرسپولیس به ادعای دروازه بان این تیم مبنی بر داشتن پیشنهاد خارجی تصویر العمل نشان داد و راجع به احتمال حضور رامین رضاییان در استقلال توضیح داد.

حمیدرضا گرشاسبی در گفتگو با مهر، به پیروزی تیم فوتبال پرسپولیس برابر الوحده و افزایش به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا پرداخت و تاکید کرد که «گادوین منشا» با امضای قرارداد، بازیکن پرسپولیس هست. وی همچنین به ادعای علیرضا بیرانوند مبنی بر داشتن پیشنهاد خارجی تصویر العمل نشان داد و گفت که کلوب عالی ترین تصمیم را جهت بازیکنانش می گیرد. گمانه زنی های حضور رامین رضاییان در استقلال هم سئوال دیگری بود که عضو هیات مدیره پرسپولیس به آن پاسخ داد. مشروح این گفتگو در زیر می آید:

تصویر العمل پرسپولیس به ادعای بیرانوند و احتمال حضور رضاییان در استقلال

* بازی پرسپولیس برابر الوحده و افزایش به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا را چطور دیدید؟

– حمیدرضا گرشاسبی: خدا را شکر دیروز روز پرسپولیس بود و تماشاگرانی که به ورزشگاه آمده بودند، خوشحال استادیوم را ترک کردند. همینطور کسانی که از پای تلویزیون مسابقه را تماشا کردند، یک بازی خوب و قشنگ دیدند. از سوی دیگر حواسها به بازی الهلال و الریان هم بود که خوشبختانه در آن مسابقه هم اتفاقات خوبی افتاد. حق پرسپولیس این بود که از گروهش افزایش کند. ان شاءالله بتوانیم ادامه کار را هم با موفقیت طی کنیم تا پرسپولیس به جایگاه واقعی خودش که سالها از آن دور بوده هست، برسد.

* در مرحله بعد باید با لخویا قطر بازی کنید. چقدر جهت صعودتان از مرحله حذفی شانس قائلید؟

عضو هیات مدیره کلوب پرسپولیس به ادعای دروازه‌بان این تیم مبنی بر داشتن پیشنهاد خارجی تصویر العمل نشان داد و راجع به احتمال حضور رامین رضاییان در استقلال توضیح د

– لخویا تیم خوب و قدرتمندی است ولی بازیکنان ما باید تماشاگرپسند و با تمام وجود بازی کنند. اگر برابر لخویا هم همینطور باشیم می توانیم به مراحل بالاتر هم افزایش کنیم.

* با قهرمانی در لیگ برتر و افزایش به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا، امسال به چند درصد اهدافتان دست یافتید؟

– خیلی از انرژی ما صرف پرسشها حاشیه ای بخصوص بدهی های قبلی بود که روی دوش پرسپولیس سنگینی می کرد. از سویی باید طوری کار می کردیم که بازیکنان از نظر مالی دچار مسئله نشوند. باید مراقب می بودیم تا تیم با آرامش خاطر به تمرین و کارش بپردازد. خوشحالیم بخش عمده ای از اهدافی که ترسیم کرده بودیم را به دست آوردیم. در فصلی که یکی، دو هفته پیش تمام شد پرسپولیس توانست خیلی از رکوردها را از آن خود کند. به نظرم پرسپولیس این استحقاق را دارد که جهت سایر کلوب ها الگو شود. نشانه مهم هم همین است که از قالب تیم خارج شده است و به کلوب تبدیل شویم.

* یکی از انتقاداتی که به کلوب وارد هست، گران بودن بلیت بازی های آسیایی هست؛ همانند بازی روز گذشته. آیا کلوب بلیتها را ارزان نمی کند تا ورزشگاه کاملا پر شود؟

تصویر العمل پرسپولیس به ادعای بیرانوند و احتمال حضور رضاییان در استقلال

– در جلسه بعدی هیات مدیره در این خصوص تصمیم گیری خواهیم کرد. به هر حال در بازی روز گذشته هم نسبت به بازی قبل، بلیت ها ارزان شده است بود ولی ان شاءالله بازهم در جلسه بعدی هیات مدیره تصمیم خوبی گرفته می شود تا هواداران راحت به ورزشگاه بیایند و دغدغه ای از این بابت نداشته باشند. ضمن اینکه بازی روز گذشته باعث شد تا خیل عظیم هواداران که یک مقدار به خاطر تمرین نکردن بازیکنان دلخور شده است بودند، با بازیکنان آشتی کنند. امیدواریم این حمایت در بازی با لخویا هم ادامه داشته باشد تا یار دوازدهم به افزایش ما کمک کند.

* یکی از سئوالات و ابهامات هواداران پرسپولیس، اوضاع گادوین منشا مهاجم نیجریه ای است که گفته می شود زیر قراردادش زده است.

– چه کسی گفته منشا زیر قراردادش زده است؟

عضو هیات مدیره کلوب پرسپولیس به ادعای دروازه‌بان این تیم مبنی بر داشتن پیشنهاد خارجی تصویر العمل نشان داد و راجع به احتمال حضور رامین رضاییان در استقلال توضیح د

* این بازیکن خودش مصاحبه کرد و گفت که با پرسپولیس قراردادی نبسته هست. با این حال کلوب هم تصویر قرارداد منشا را منتشر کرد. با این شرایط خیال هواداران از این بابت راحت باشد؟

– پرسشها جزئی در این ارتباط را باید از مدیرعامل کلوب بپرسید ولی افرادی که اسم برده می شود، قراردادشان امضا شده است هست. خیال هواداران راحت باشد.

تصویر العمل پرسپولیس به ادعای بیرانوند و احتمال حضور رضاییان در استقلال

* آقای گرشاسبی! شب گذشته و بعد از آخر بازی علیرضا بیرانوند دروازه بان پرسپولیس اعلام کرد که از یک کلوب خارجی پیشنهاد خوبی دارد. آیا پرسپولیس با جدایی بیرانوند موافقت می کند؟

– یکی از اهداف کلوب رشد و پیشرفت بازیکن و همچنین سربلندی کشور هست. این پرسشها اگر واقعی باشد در هیات مدیره با حضور سرمربی و بازیکن مورد بررسی قرار می گیرد. سیاست کلوب پرسپولیس این نیست که بخواهیم جلوی رشد بازیکن را بگیریم. اگر پیشنهادی باشد و باعث پیشرفت و شکوفایی بازیکن بشود، جهت کلوب هم افتخار بزرگی هست. ما باید فضای پرواز را فراهم کنیم نه اینکه بخواهیم به خاطر منافع باشگاه، جلوی شکوفایی بازیکن را بگیریم. البته بررسی و تصمیم ما حرفه ای است نه احساسی. اینکه بگوییم بیرانوند اعلام کرده پیشنهاد دارد و ما هم نظرمان را بلافاصله اعلام کنیم، اینطور نیست. تصمیمات انفرادی نیست. کلوب و کمیته فنی وارد می شوند و همانطور که گفتم اگر پیشنهاد خوبی باشد که باعث رشد بازیکن شود، با آن موافقت می کنیم.

* آیا ادعای بیرانوند مبنی بر داشتن پیشنهاد خارجی صحت دارد؟ در این ارتباط پیشنهادی به کلوب پرسپولیس رسیده است؟

– نمی شود این پرسشها را رسانه ای کرد. داستان همانی بود که گفتم. اگر تیمی باشد که باعث شکوفایی بازیکن شود، با نظر مثبت در جلسات فنی و جلسات هیات مدیره تصمیم گیری می شود. اگر آن پیشنهاد از نظر مالی خوب باشد ولی آینده ای نداشته باشد، کلوب سخت اجازه جدایی به بازیکنان خواهد داد.

* شما در حالی اقدام به جذب گادوین منشا کرده اید که فدراسیون فوتبال قانون منع جذب بازیکن خارجی را جهت کلوب های بدهکار مصوب کرده هست. چطور با وجود این قانون منشا را جذب کردید؟

– باید بگویم نامه ای از فدراسیون فوتبال به دست ما نرسیده است و ما مشکلی نداریم. مواردی بوده که حل کرده ایم. ما به بخشنامه های فدراسیون احترام می گذاریم ولی با نامه نگاری هایی که آقای طاهری با فدراسیون داشته، ظاهرا مشکلی در این بحث نداریم.

* گفته می شود وزیر ورزش هم در این ارتباط از کلوب پرسپولیس حمایت داشته و از فدراسیون به خاطر تصویب این قانون انتقاد کرده است.

– به هر حال فدراسیون فوتبال هم حق دارد. مهدی تاج می گوید بدهکاری ها مشکلاتی را ایجاد می کند و نامه جرایم اعلام بدهی روی بدهی نیاید که گریبان فدراسیون فوتبال را هم بگیرد. با این حال کلوب باید جوری باشد که پرسشها برطرف شود و ما هم داریم در این مسیر حرکت می کنیم.

* پرسپولیس در حالی اقدام به جذب بازیکنان تازه زده است که شنیده می شود مذاکراتی با بعضی از بازیکنان استقلال هم داشته هست. این عنوان انتقاد استقلالی ها را در پی داشته است.

– به هیچ عنوان بحثی جهت جذب بازیکن از استقلال مطرح نشده است و من اطلاعی ندارم که این صحبتها از کجا مطرح می شود.

* این روزها گمانه زنی ها و شایعاتی مبنی بر احتمال حضور رامین رضاییان در تیم استقلال شنیده می شود. آیا کلوب پرسپولیس مشکلی با این عنوان ندارد؟

– رامین رضاییان از پرسپولیس رضایتنامه گرفته و آزاد است هر تصمیمی که می خواهد بگیرد. هنگامی که این بازیکن با ما قرارداد ندارد، حق نداریم به حریم شخصی او ورود کنیم و در سرنوشتش دخالت داشته باشیم.

* آیا صحت دارد رامین رضاییان در جلسه هیات مدیره قسم خورده است که به استقلال نمی رود؟

– (بی میل پاسخ می دهد) اینها مسائلی است که نمی شود روی آن بحث کرد.

* ممکن است هیات مدیره کلوب دستخوش تغییرات شود؟

– این عنوان در اختیار وزارت ورزش هست. تصمیم گیر مهم استقلال و پرسپولیس، وزارتخانه هست. هر تصمیمی هم بگیرند، مورد احترام است.

* آیا گزینه دیگری به جای محمدرضا زادمهر به هیات مدیره اضافه شده است است؟

– تا این لحظه (صبح سه شنبه) خیر.

واژه های کلیدی: بازیکن | استقلال | رضاییان | استقلال | بازیکنان | بیرانوند | پرسپولیس | پرسپولیس | رامین رضاییان | فدراسیون فوتبال | هواداران پرسپولیس

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs