کاپیتان تعمیر مدرسه پیانو انگلیس

کاپیتان: تعمیر مدرسه پیانو انگلیس تعمیرکار موزه انگلیس

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات گزارش کامل برنامه نود با آرش آقای گل

عادل فردوسی‌پور در برنامه این هفته مصاحبه مفصل و جذابی با آرش برهانی انجام داد و به حواشی قهرمانی پرسپولیس پرداخت.

گزارش کامل برنامه نود با آرش آقای گل

گزارش کامل برنامه نود با آرش آقای گل

عبارات مهم : برنامه

عادل فردوسی پور در برنامه این هفته مصاحبه مفصل و جذابی با آرش برهانی انجام داد و به حواشی قهرمانی پرسپولیس پرداخت.

به گزارش “ورزش سه”، برنامه نود دوشنبه شب(چهارم اردیبهشت ماه) از ساعت 22:56 شروع شد که علاوه بر بررسی بازی های لیگ برتر در هفته بیست و هشتم و پخش مسابقه های پرسپولیس و ذوب آهن در لیگ قهرمانان آسیا، به حواشی مراسم خوش حالی قهرمانی پرسپولیس و همچنین پارس جنوبی جم در لیگ یک پرداخته شد؛ گفت وگوی حضوری با آرش برهانی، مهاجم سابق استقلال و تیم ملی که به تازگی خداحافظی کرده نیز بیشترین بخش این برنامه را به خود تخصیص داده شده است داد.

گزارش کامل برنامه نود با آرش آقای گل

گزارش لحظه به لحظه برنامه نود را در همین صفحه از “ورزش سه” دنبال کنید:

* نظرسنجی

مخاطبان برنامه نود می توانند از بین لوسیانو ادینیو، آرش برهانی، مهدی رجب زاده، رضا عنایتی و فریدون فضلی عالی ترین مهاجم تاریخ لیگ برتر را گزینش کنند.

عادل فردوسی‌پور در برنامه این هفته مصاحبه مفصل و جذابی با آرش برهانی انجام داد و به حواشی قهرمانی پرسپولیس پرداخت.

* آنچه در برنامه نود دیشب مشاهده کردید:

– داستان تیمی که از ته جدول به قهرمانی رسید؛ زخمی که قرمزها را نکشت و نیرومند ترشان کرد.

– حواشی مراسم خوش حالی قهرمانی پرسپولیس.

– پیشی گرفتن تراکتورسازی از استقلال در مسابقه فشرده جهت نایب قهرمانی.

– گفت وگوی زنده با یکی از عالی ترین بازیکنان تاریخ لیگ برتر؛ آرش برهانی.

گزارش کامل برنامه نود با آرش آقای گل

* ترین های هفته بیست و هشتم لیگ برتر

حرکات تکنیکی: ابوالفضل ابراهیمی، محمد امین درویشی، عارف غلامی، حسین ماهینی، شهرام گودرزی، مصطفی احمدی، حسین پاپی، فرشاد احمدزاده، بهنام برزای، ربیع عطایا، امیرحسین کریمی، مهدی شیری، مهرداد محمدی، رضا خالقی فر، فرزاد حاتمی، مهدی مومنی، محمدرضا عباسی و مهدی رجب زاده.

تیرک دروازه: اکبر ایمانی(مقابل پرسپولیس)

عادل فردوسی‌پور در برنامه این هفته مصاحبه مفصل و جذابی با آرش برهانی انجام داد و به حواشی قهرمانی پرسپولیس پرداخت.

کار تیمی: پدیده(برابر پرسپولیس)

موقعیت از دست رفته: مهدی طارمی(مقابل پدیده)

پاس گل: ربیع عطایا(برابر ماشین سازی)

مهار: محمد ناصری(مقابل پیکان)

گزارش کامل برنامه نود با آرش آقای گل

گل برتر: گادوین منشا(برابر سیاه جامگان)

* صبا 0 سپاهان 1

نکات بازی

سپاهان جهت نخستین بار در این فصل در دو بازی پیاپی کلین شیت کرد.

پس از ورود کرانچار، سپاهان 10 امتیاز از چهار مسابقه به دست آورده است.

– کنفرانس مربیان

زلاتکو کرانچار: بهتر از حریف بودیم و توانستیم بازی خود را دیکته کنیم؛ بخشی که من را ناراحت می کند از دست دادن موقعیت هاست چون اگر از موقعیت ها استفاده می کردیم و گل می زدیم می توانستیم با آرامش بیشتری به کارمان ادامه دهیم.

صمد مرفاوی: تلاش داشتیم بازی را کنترل و بعد حمله کنیم؛ به دنبال جبران گل خورده بودیم ولی باید به ضد حملات سپاهان هم توجه می کردیم چون آنها بازیکنان سرعتی زیادی داشتند.

* فولاد خوزستان 1 استقلال خوزستان 3

نکته بازی

فولاد در هفت بازی اخیر به پیروزی نرسیده است.

– کنفرانس مربیان

نعیم سعداوی: مسؤولیت این شکست تماما متوجه من است و این اتفاقات در فوتبال می افتد؛ ای کاش بعضی از افراد خیلی از پرسشها را می دانستند.

سید سیروس پورموسوی: به استان خوزستان بابت این دربی جوانمردانه، خوب، با کیفیت و بدون حاشیه تبریک می گویم؛ به آقای سعداوی و بازیکنان فولاد خسته نباشید عرض می کنم؛ بازیکنانم با تمام توان و با وجود پرسشها از تمام توان مایه گذاشتند.

* کارشناسی داوری با نوید مظفری

– صبا و سپاهان

پنالتی سپاهان به درستی اعلام شد ولی میرهانی هاشمی باید اخطار می گرفت.

قاسم دهنوی به علت واکنش‌ها غیر ورزشی و لگد کردن چپاروف باید کارت زرد دریافت می کرد.

– فولاد و استقلال خوزستان

خطایی روی اسماعیل شریفات انجام نشد و عدم اعلام پنالتی درست بود.

* فردوسی پور اوضاع جدول لیگ برتر کشور عزیزمان ایران و همچنین شرایط افزایش پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا را بررسی کرد.

* بخشی به حواشی قبل از بازی پرسپولیس و پدیده تخصیص داده شده است داشت.

* پرسپولیس 4 پدیده 0

نکات بازی

پدیده با خوردن 7 گل از روی کرنر، ضعیف ترین تیم از این نظر است.

سومین گل پیاپی علی علیپور در لیگ برتر.

مهدی طارمی در هشت بازی اخیر خانگی پرسپولیس در لیگ گلزنی کرده است.

گل سوم پرسپولیس برابر پدیده موجب شد آنها عالی ترین خط حمله لیگ را از استقلال بگیرند.

احمدزاده نخستین گلزن تعویضی لیگ شانزدهم

فرشاد احمدزاده 5 گل در پرسپولیس را با ضربه سر زده است.

نخستین پیروزی پرسپولیس در لیگ برابر پدیده.

سنگین ترین شکست فصل پدیده.

قاطع ترین برد پرسپولیس با سرمربیگری برانکو ایوانکوویچ.

– کنفرانس سرمربی پرسپولیس

برانکو: این یک نمایش قشنگ از قهرمانی ما بود؛ خوش حالی زیادی ما و هواداران را فرا گرفته بود؛ خوشحال هستم در چنین حال و هوایی با نتیجه قاطعانه ای به برد رسیدیم و یک بار دیگر قهرمانی را ثابت کردیم.

* گزارش جذابی از آخر انتظار پرسپولیسی ها جهت رسیدن به قهرمانی و شکستن طلسم 9 ساله پخش شد که در آن به ناکامی هفته نهایی فصل گذشته در رسیدن به این عنوان اشاره داشت.

* برهانی: 3 سال در استقلال تحمل کردم

آرش برهانی در گفت وگوی حضوری با برنامه نود با بیان اینکه 9 سال در استقلال بودم و اتفاقات خوب و بد زیادی دیدم، اظهار کرد: امشب به برنامه نود آمدم تا انتظارات و ناراحتی ها را بگویم و حق هواداران است تا این مباحث را بدانند؛ البته الان شرایط استقلال حساس است و دوست ندارم حواشی درست شود و جو متشنج باشد که به همین علت بعضی پرسشها را نمی گویم؛ اهل بگم بگم هم نیستم و هر حرفی را کامل می زنم یا نمی زنم.

وی راجع به آمار گل های خود ابراز کرد: 220 بازی انجام دادم که فقط 60 مسابقه را به عنوان مهاجم نوک به میدان رفتم ولی در سایر مسابقه های وینگرهای راست یا چپ بودم که به همین علت آمار گل هایم شاید کمی پایین باشد؛ به همین علت دوست دارم با وینگرها مقایسه شوم.

مهاجم سابق استقلال با اشاره به اینکه فصل 87 مهاجم نوک بودم که 35 یا 36 گل زدم، گفت: در لیگ های هفتم و هشتم مهاجم نوک بودم و یک فصل بعد فقط 6-5 مسابقه در این پست به میدان رفتم؛ در لیگ سیزدهم به بعد نیز یک گل می زدم و در دیدار بعد هم به زمین می رفتم ولی یک نیمه که گل نمی زدم، سریع تعویض می شدم و 5 مسابقه به نیمکت می رفتم که این شرایط را سه سال تحمل کردم؛ الان بازیکنانی هستند یک بازی بیرون می نشینند تیم را بهم می ریزند یا خودشان شرایط ارزش عوض کردن می کند.

برهانی درخصوص حضورش در فوتبال اظهار کرد: در پاس جوان بودم و تازه به لیگ برتر آمدم؛ جواد نکونام در آن مقطع خیلی به من کمک کردم؛ مهاجمان زیادی مثل خداداد عزیزی، رسول خطیبی، بیاتی نیا، بهرام اسماعیلی و …. داشتیم که در سطح تیم ملی قرار داشتند؛ من هم به این تیم اضافه شدم و با انگیزه های آقای همایون شاهرخی امید به بازی داشتم.

وی اطراف لژیونر شدنش به لیگ امارات و بازگشت به کشور عزیزمان ایران عنوان کرد: لیگ امارات را خیلی دست کم گرفته بودم چون هنگامی که با تیم های این کشور بازی می کردیم، گلزنی داشتم؛ به همین علت نتوانستم موفقیتم را در لیگ این کشور ادامه دهم.

مهاجم سابق تیم ملی یادآور شد: اهل تمرین اختصاصی و جداگانه کار کردن نبودم و وقت نداشتم؛ تلاش می کردم جهت تیمم مثمر ثمر باشم ولی بعضی مواقع کار با وزنه انجام نمی دادم.

برهانی اضافه کرد: در بازی ها تمام توانم را جهت موفقیت تیمم می گذاشتم؛ من نفر اول کارهای هجومی تیمم بودم؛ الان تیم های بالای جدولی موقعیت های زیادی از دست می دهند ولی من در آخرهای وقت بازی خود شاید از 10-9 موقعیت یک گل می زدم و بعضی مواقع در 10 دقیقه سه گل به ثمر می رساندم.

او با بیان اینکه دنیزلی مربی بسیار خوبی جهت من بود، اظهار کرد: تمام مربیانم را دوست دارم و به من خدمت کردند ولی دنیزلی می دانست من بازیکن معنوی هستم، جواد نکونام چه خصوصیاتی دارد و … ؛ طوری برخورد داشت که هیچکس از دست او ناراحت نمی شد؛ دنیزلی ماهی یکی، دو بار بازیکنان را به منزل خود دعوت می کرد تا صحبت کنیم؛ در کل دنیزیلی خیلی جهت بازیکن وقت می گذاشت.

دومین گلزن برتر تاریخ لیگ برتر ابراز کرد: یادم می آید در استقلال یک موقعیت خراب کردم ولی سه بازی بعد از آن در لیست نبودم و چهار مسابقه کاملا روی نیمکت قرار داشتم و حتی یک دقیقه به زمین نرفتم؛ اگر گل می زدم دقیقه 70-60 تعویض می شدم و اگر نمی زدم در آخر نیمه بیرون می رفتم و این شرایط را تحمل کردم؛ با تمام مربیانی که در استقلال کار کردم، راحت بودم و سعیم این بود با کسی مسئله نداشته باشم.

برهانی در حمایت از مهاجمانی مثل طارمی که موقعیت سازی می کنند، گفت: 70 درصد کارهای تهاجمی پرسپولیس روی دوش مهدی طارمی هست؛ نمی شود که موقعیت ساختن طارمی را نادیده گرفت؛ آیا موقعیت ساختن در فوتبال خوب یا بد است؟؛ در کشور عزیزمان ایران طوری برخورد می شود که این مسئله مهم نیست؛ مطمئنم الان مهدی طارمی فشار زیادی تحمل می کند ولی بدانید در پرسپولیس یا استقلال ، 17-16 گل زدن هنر است.

مهاجم سابق استقلال اضافه کرد: الان خیلی از مهاجمان در 300-200 بازی فقط 50-40 گل می زنند ولی این علت نمی شود مثمر ثمر نباشند و شاید نوع بازی ارزش شکل دیگری بوده هست؛ من هر لحظه تلاش کردم با عملکردم نشان دهم گلزن هستم.

برهانی یادآور شد: اگر با علی دایی، وحید هاشمیان، مهدی مهدوی کیا، علیرضا نیکبخت و … هم دوره نبودم، مطمئنا الان بالای 100 بازی ملی داشتم ولی باز هم جهت من موجب افتخار است در جام جهانی و جام ملت های آسیا بازی کردم.

او راجع به اینکه گفته می شد بعضی بازیکنان در تیم ناصر حجازی کم کاری می کردند، گفت: در کل شاید این پرسشها را در فوتبال بگویند ولی به شخصه اصلا چنین چیزی را قبول ندارم؛ مخصوصا بازیکن تیم استقلال نمی تواند به خاطر فلان مربی شرافت خود را بفروشد و اصلا در استقلال چنین چیزی را ندیدم.

مهاجم سابق تیم ملی راجع به عملکرد کشور عزیزمان ایران در جام جهانی 2006 عنوان کرد: انتظارها در جام جهانی 2006 از تیم ملی اوج بود که استرس را به بازیکنان داد؛ تیم ما می توانست در آن مسابقه ها نتیجه های عجیب و غریبی بگیرد تا تیم دوم اوج برویم ولی آن تیم حیف شد و البته بازیکنان زیادی آسیب دیدند.

برهانی اطراف هم بازی بودن با علی دایی عنوان کرد: علی دایی همیشه، حتی در تمرینات دوست داشت برنده باشد؛ یکی از استثنایی ترین و عالی ترین کسانی که از نزدیک دیدم که آنقدر اراده و پشتکار داشته باشد، علی دایی هست؛ واقعا حق او است چنین جایگاهی داشته باشد.

او درخصوص جدایی از استقلال گفت: اصلا انتظار نداشتم چنین برخوردی با من صورت بگیرد چون 9 سال بدون منت و خواسته در این تیم بازی کردم؛ هر لحظه مدیران عاملی مثل فتح الله زاده، علی نظری، امیری و … شاهد بودند که قرارداد بستن من چند دقیقه طول کشید؛ مثل تیم های معمولی، خیلی راحت قرارداد بستم؛ اصلا نمی گفتم اول پول می گیرم و بعد قرارداد می بندم؛ سال اولی که آقای گل شدم پیشنهادهای بالاتری داشتم ولی در استقلال ماندم.

مهاجم سابق استقلال و تیم ملی با بیان اینکه در آخرهای بازی گل می زدم ولی روی نیمکت می نشستم، اظهار کرد: خیلی ها گفتند اگر مصاحبه می کردم حقم را می گرفتم؛ چنین رفتارهایی داشتم ولی انتظارم این بود هنگامی که از استقلال می رفتم برخورد خوبی صورت بگیرد ولی به یک باره دیدم با اینکه قرارداد ندارم، اسمم را در لیست مازاد زدند.

برهانی اضافه کرد: انتظار نداشتم نامم را در لیست مازاد رسانه ها بگویند؛ بعد دیدم آقای منصوریانی به استقلال آمده که مردها حجازی و قلعه نویی می گفتند او جهت این تیم زحمت کشیده هست؛ علی آقا(منصوریان) بزرگ این تیم بود و همراه هم در استقلال یک سال بودیم؛ انتظار داشتم شرایطم را درک کنند ولی با اینکه اینطور بود، چنین رفتارهایی انجام دادند.

او اطراف دخالت بعضی افراد در جدایی اش از استقلال ابراز کرد: متاسفانه یک سری بازیکن صحبت هایی کردند و از نیم فصل با مسؤولان حرف زدند که من اهل باندبازی هستم و تیم را برهم می زنم ولی خدا را شاهد می گیرم تمام بازیکنانی مثل حنیف عمران زاده، فخرالدینی و … می دانند چنین چیزی نبوده است.

مهاجم سابق استقلال یادآور شد: یک روز بازیکنان از من درخواست کردند و به آقای افشارزاده زنگ زدم و گفتم فرزند ها خیلی از پرسشها مالی ناراحت هستند و می گویند تا پول ندهید، تمرین نمی کنیم که گفت تمرین نکنند؛ آقای علی نظری به من زنگ زد و این مکالمه با آقای افشارزاده را گفت که بعد از آن دوباره شب با آقای افشارزاده این حرف را زدم و تمام بازیکنان را جهت تمرین جمع کردم و میانجی گری انجام دادم؛

برهانی تاکید کرد: امسال آرش برهانی نیست ولی با اینکه سابقه نداشته در تاریخ استقلال تمرین تعطیل شود، در این فصل این اتفاق افتاده هست؛ هر بازیکنی که به استقلال می آید، می داند شرایط مالی چطور هست؛ امسال که آرش برهانی نبود که باند درست کند تا تمرین تعطیل شود یا کارهای دیگر باشد.

او ادامه داد: با تمام هم تیمی های خود ارتباط خوبی داشتم و دارم ولی دوست نداشتم دوست من که روبوسی و احوال پرسی می کند، پشت سرم حرفی بزند؛ درست نیست اسم را بگویم چون یک زمانی با آنها هم بازی بودم ولی اطمینان دارم هواداران کم کم این افراد را می شناسند؛ تاریخ مشخص می کند و ماه پشت ابر نمی ماند.

مهاجم سابق تیم ملی با بیان اینکه مهرداد اولادی از نظر معنوی شکننده بود، گفت: مهرداد از پرسشها ریز و کوچک ناراحت و افسرده می شد؛ اگر یک بازی به زمین نمی رفت خیلی غصه می خورد که همه به او دلداری می دادند.

برهانی راجع به انتقادات از استقلال عنوان کرد: اگر صحبت یا انتقاد سازنده هم شود، انگ می زنند که پیشکسوت یا بازیکن بیرون بوده و می خواهد شرایط را برهم بزند.

دومین گلزن برتر تاریخ لیگ برتر راجع به اعتقاد به خرافه گرایی عنوان کرد: فرشید طالبی قلم بندی به من داد که در چهار بازی پیاپی گل زدم ولی بعد از گم کردن آن دیگر سخت گلزنی می کردم.

برهانی با بیان اینکه هر بازیکنی جای من بود، از لیگ یازدهم به این طرف 5 بازی هم دوام نمی آورد، اظهار کرد: خیلی شرایط سخت بود ولی بااهمیت ترین توصیه جهت من روحیه داشتن در فوتبال بود؛ بالای 20 بازی در وقت حضورم در فوتبال گل زدم ولی هفته ها بیرون نشستم؛ این اتفاق بازیکن را نابود می کند؛ یک بازیکن تعویض می شود درخواست رضایت نامه می کند، سمت نیمکت نمی رود و … ولی چنین شرایطی را تحمل کردم.

او درمورد حضورش در ابتدای فصل در پیکان گفت: پیکان کلوب بسیار خوبی است و آقای مجید جلالی هم مربی سابقه مشخصی دارد؛ ابتدای فصل تصمیم داشتم در استقلال خداحافظی کنم ولی بعد از صحبت با آقای جلالی به پیکان رفتم ولی بعد از مصدومیتم که در هفته دوم اتفاق افتاد و با اینکه مصدومیتی بیش از دو هفته نداشتم، در پیکان چهار ماه و نیم از فوتبال دور بودم که در برگشت بازیکنانی مثل منشا، آقاخان و نعمتی خوب کار می کردند و با نظر آقای جلالی جدا شدم.

مهاجم سابق استقلال اضافه کرد: مطمئنا دیگر به بازی کردن برنمی گردم ولی فعلا تصمیمی ندارم راجع به مربیگری نظر بدهم.

برهانی تاکید کرد: اگر زیاد به من اعتماد می شد و از نظر معنوی راحت بودم، مطمئنا بهتر کار می کردم ولی اینطور نبود چون بعد از یک گل و پاس گل نیمکت نشین می شدم.

او اظهار کرد: از 220 بازی تنها 60 بازی به عنوان مهاجم نوک بودم که اگر در تمام مسابقه های در این پست که تخصصی ام هست، قرار می گرفتم، بیش از 200 گل می زدم.

مهاجم سابق استقلال در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه عالی ترین گلزنان ایرانی که با آنها هم بازی بوده هست، عنوان کرد: مردها دایی، رضا عنایتی، فرهاد مجیدی، علی سامره، علی لطیفی و علی موسوی گلزنان خوبی بودند ولی گل نزن در فوتبال کشور عزیزمان ایران نداریم.

برهانی ابراز کرد: ببینید مهدی طارمی در این دو سال چقدر اذیت شد ولی من از سال 91 چنین شرایطی را تحمل کردم ولی با این حال تماشاگران استقلال همواره از من حمایت کردند و با اینکه موقعیت های زیادی از دست دادم، هر لحظه طرفداران تیم استقلال من را آرش آقای گل تشویق می کردند و لطف ارزش مشمول بر حالم می شد.

* ذوب آهن 2 ماشین سازی 1

نکته بازی

ذوب آهن 9 بازی بدون کلین شیت.

– کنفرانس مربیان

فرهاد کاظمی: با وجود برتری در طول بازی ولی علی رغم ذوب آهن از موقعیت هایمان استفاد نکردیم؛ تلاش بازیکنان تیمم قابل تقدیر بود.

سید مجتبی حسینی: توانستیم در این مسابقه مهم به پیروزی برسیم که اگر گل های بیشتری می زدیم کارمان سخت تر نمی شد.

* تراکتورسازی 1 استقلال 0

نکات بازی

محمد ابراهیمی 4 گل زده از پشت محوطه جریمه.

شکست استقلال بعد از 11 هفته.

در تقابل قلعه نویی و منصوریان، هرگاه یک طرف استقلال بوده این تیم شکست خورده است.

توقف 21 بازی پیاپی استقلال در گلزنی.

استقلال تنها تیمی بود که در نیم فصل دوم شکست نخورد ولی باخت.

استقلال در سه بازی اخیر با تراکتورسازی شکست خورده است.

– کنفرانس مربیان

امیر قلعه نویی: شروع خوبی داشتیم ولی 20 دقیقه بد کار کردیم ولی در نیمه دوم به غیر از یک صحنه، خطر جدی روی دروازه ما نبود؛ از فرزند های ما که جنگیدند و مردانه بازی کردند، تقدیر می کنم.

علیرضا منصوریان: روی تمام نقاطی که احساس می کردیم تراکتور به گل می رسد، کار کرده بودیم؛ باید گل می زدیم که نزدیم و تنبیه شدیم.

* فتاحی: بازیکنان می توانستند هانی نوروزی را روی سکو ببرند

سعید فتاحی رییس کمیته مسابقه های شرکت لیگ برتر در گفت وگوی تلفنی با برنامه نود راجع به بی نظمی در مراسم خوش حالی قهرمانی پرسپولیس اظهار کرد: تا زمانی که پرسپولیسی ها درون زمین بودند مشکلی وجود نداشت ولی هنگامی که طارمی و مسلمان سمت پیست و تماشاگران رفتند، ابتدا عکاسان آمدند و بعد افراد دیگری وارد شدند.

او درخصوص شایعه زیاد کردن قیمت بلیط در بازی پدیده و استقلال در مشهد گفت: بلیط های تمام شهرستان ها 5 هزار تومان است ولی هیأت فوتبال خراسان رضوی درخواست داشت تا در دیدار با استقلال قیمت را 2 برابر کند که چنین اجازه ای را ندادیم.

فتاحی راجع به عدم حضور هانی نوروزی روی سکوی قهرمانی پرسپولیس گفت: متاسفانه هماهنگی با ما نشده بود و هنگامی که خبرنگاران از بازیکنان پرسپولیس این عنوان را پرسیدند، تازه آنها متوجه چنین موضوعی شدند؛ بازیکنان هنگامی که دست فرزند های خود را گرفتند، می توانستند دست هانی نوروزی را هم بگیرند و روی سکو ببرند.

* کارشناسی داوری

پرسپولیس و پدیده

هایراپتیان خطایی روی علیپور انجام نداد.

سروش رفیعی روی زامهران اشتباه گرفت و یک پنالتی جهت پدیده گرفته نشد.

– ذوب آهن و ماشین سازی

خطا روی علی عسگری بیرون از محوطه جریمه انجام شد و داور تصمیم درستی گرفت.

بنگستون خطایی روی ابراهیمی مرتکب نشد.

برخورد دست محمدزاده با ابراهیم اُف اشتباه نبود و اگر داور چنین تصمیمی داشته باید پنالتی می گرفته است.

* سیاه جامگان 1 پیکان 2

– نکات بازی

ششمین دبل منشا در لیگ شانزدهم

اولین باخت سیاه جامگان با میثاقیان رقم خورد.

– کنفرانس مربیان

مجید جلالی: امروز یکی از عالی ترین بازی را در خط دفاعی تیمم دیدم؛ خوشحال هستم بازیکنان همواره در حال پیشرفت هستند ولی تاسفم این است هنگامی که آنقدر خوب کار می کنیم آیا گل می خوریم.

اکبر میثاقیان: گل دوم کار ما را خراب کرد و فرزند های ما چاره ای نداشتند چون ته جدول هستیم و باید شانس خود را امتحان می کردیم؛ خیلی شرایط ته جدول سخت است.

* کارشناسی داوری

– تراکتورسازی و استقلال تهران

کارت زرد به امید ابراهیمی کفایت می کرد ولی به علت ادامه درگیری باید به او اخطار دوم داده می شد.

شهرام گودرزی به علت درگیری باید اخطار می گرفت.

– سیاه جامگان و پیکان

سیاوش یزدانی روی مهاجم سیاه جامگان اشتباه کرد و یک پنالتی جهت این تیم گرفته نشد.

مدافع سیاه جامگان به علت بازی خطرناکی که انجام داد باید کارت قرمز دریافت می کرد که داور چنین تصمیمی نگرفت.

* سایپا 0 صنعت نفت 2

نکته بازی

صنعت نفت تنها تیم بدون کارت قرمز لیگ برتر

– کنفرانس مربیان

فیروز کریمی: باتوجه به اینکه اوضاع ما دفاعی بود، از حملات عالی ترین استفاده را بردیم و دو گل زدیم.

حسین فرکی: بیش از 10 موقعیت داشتیم، سه بار به تیرک زدیم و 7 وقت جدی را هدر دادیم؛ حریف نمایش بسته ای داشت و به دنبال یک امتیاز بود ولی به سه امتیاز رسید.

* گسترش فولاد 0 نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران 0

نکات بازی

گسترش فولاد با 16 تساوی، بیشترین مساوی را در این فصل داشته است.

نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران بدون باخت برابر گسترش فولاد.

– کنفرانس مربیان

فراز کمالوند: هر دو تیم به دنبال نباختن بودند؛ در نیمه اول بهتر بازی کردیم ولی در نیمه دوم از نظر بدنی به مسئله خوردیم که در شرایط بازی تاثیر گذاشت.

علی دایی: نتیجه مساوی عادلانه بود؛ با اینکه کمی بهتر از گسترش بودیم ولی در تبریز بازیکنانم خیلی خوب کار کردند.

* بخش لژیونرها

هیرنفین در حضور 90 دقیقه ای رضا قوچان نژاد برابر ویلم به پیروزی رسید؛ آلکمار با بهره مندی از علیرضا جهانبخش 2 بر یک توئنته را شکست داد؛ در شب برد پر گل المپیاکوس، کریم انصاری فرد موقعیت های زیادی داشت که گل نشد ولی در نهایت همراه این تیم مراسم خوش حالی قهرمانی در سوپر لیگ یونان گرفت؛ پانیونیوس بدون مسعود شجاعی باخت؛ روستوف بعد از چهار تساوی متوالی، اسپارتاک مسکو را شکست داد که سردار آزمون 30 دقیقه در زمین حضور داشت؛ آنژی در حضور تعویضی سعید عزت اللهی، ترک گروژنی که میلاد محمدی را دراختیار نداشت شکست داد؛ الشحانیه در حضور 60 دقیقه ای زهیوی و ثابت مهرداد پولادی به القطر باخت و سقوط کرد؛ السد با پورعلی گنجی به فینال جام حذفی قطر افزایش کرد؛ در هفته بیست و نهم لیگ کرواسی، علی کریمی با لوکوموتیو زاگرب به تساوی بدون گل رسید؛ آرمینیا بیله فلد با استفاده از دانیل داوری 3 بر صفر باخت و در دیگر دیدار خود 2 بر 2 به تساوی رسید تا در منطقه سقوط قرار بگیرد؛ وردربرمند با سرمربیگری الکساندر نوری به برد 4 بر 2 رسید تا امیدوار به کسب سهیمه لیگ اروپا باشد.

* گزارشی از بازی پرسپولیس برابر الهلال در هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا پخش شد.

* بخش دیگر برنامه نود به پخش گزارش بازی ذوب آهن و العین امارات تخصیص داده شده است داشت.

* گزارشی از چند مسابقه هفته سی و دوم و تمام بازی های هفته سی و سوم لیگ دسته اول پخش شد که در نهایت پارس جنوبی جم با کسب عنوان قهرمانی به لیگ برتر راه یافت و فولاد یزد به لیگ دسته دوم سقوط کرد.

* نتیجه نظرسنجی

بیش از یک میلیون و 500 هزار نفر در نظرسنجی برنامه نود شرکت کردند که حدود 31 درصد رضا عنایتی را عالی ترین مهاجم تاریخ لیگ برتر دانستند.

* برنامه نود این هفته ساعت 2:58 بامداد روز سه شنبه(پنجم اردیبهشت ماه) خاتمه یافت.

واژه های کلیدی: برنامه | مسابقه | استقلال | بازیکنان | پرسپولیس | پرسپولیس | آرش برهانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs